Designový obchod Zrní
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

Seznam autorů

Vše A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

LABOKA

LABOKA je česká značka, která vyrábí šperky a je dodavatelem unikátních kreativních náhrdelníků. Doufáme, že si je oblíbíte stejně jako my.

29 výrobků (i vyprodané)

LAMAAR

LAMAAR - Unique fish Šperky z polymerových hmot

19 výrobků (i vyprodané)

LAMPSHADO

LAMPSHADO - origami stínidla z papíru. Pod značkou LAMPSHADO se skrývá česká designérka, která vytvoří i stínidlo na lampičku dle vašeho přání.

2 výrobků


LEKUCA

....bublinkové a hvězdicovité šperky

14 výrobků (i vyprodané)

LIMITED / Roman Šedina

....cokoli pro design děláte, stáváte se jeho součástí a utváříte si vlastní přírodu

2 výrobků (i vyprodané)

LK Minilab

Pod značkou LK.minilab vznikajú menšie autorské porcelánové a keramické kolekcie, série šperkov či úžitkových predmetov. Je to priestor pre laborovanie, experiment, hru s materiálmi či myšlienkami. Všetky šperky a predmety spracuvávam ručne od modelov, foriem,...až po samotnú dekoráciu. Kaďý kúsok prejde niekoľko krát mojími rukami a dvomi až tromi výpalmi. Každý kus je jedinečný originál. Komponenty sú zo striebra 925, alebo kovové.

29 výrobků (i vyprodané)


LLEV

Nahlédněte do přírody světa LLEV

3 výrobků (i vyprodané)

LOLALOLA

Ručně šité kabelky a tašky. Šití je pro mne láskou i zábavou. Ve všem co tvořím jsem samouk a přišla jsem na to formou pokus-omyl. Šiji od dětství, nejprve na starém šlapacím stroji až po dnešní elektrické mašinky.

4 výrobků (i vyprodané)

LVICE V PORCELÁNU

Tvořím šperky a drobné věci z porcelánu. Je to velká škola trpělivosti, vytrvalosti a nelpění. Materiál mě vede a učí. Vše je ručně vyráběnou s péčí a láskou. PTÁCI, KVĚTINY, KRYSTALY♥ - Nová kolekce náušniček.

12 výrobků (i vyprodané)
© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí