Designový obchod Zrní
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

Seznam autorů

Vše A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

FLASHING

Zabýváme se převážně zpracováním titanu – výroba originálních opaskových spon, prstenů, tunelů, náramků, náušnic… Nekopírujeme, máme vlastní systémy…

1 výrobků (i vyprodané)

FOLK ART

Folk Art je mladá česká značka, inspirovaná valašským folklórem. Mezi její výrobky patří především tašky, batohy, zápisníky a různé dekorativní předměty, zdobené tradičními lidovými motivy, ale také nápady autorky. Hlavní ideou této značky je zachování tradičních valašských lidových motivů, zejména "Zuberské bílé výšivky", jejíž počátky sahají až do 17. století. Přestože autorka, absolventka archeologie, vychází z původních motivů, hledá si svou vlastní cestu jak dostat tuto dávnou krásu do moderního světa a zastává názor, že i v dnešní době může být toto umění pěkným každodenním doplňkem. Výrobky Folk Art jsou vyráběny s láskou, z kvalitních materiálů, v malých sériích, a každý z nich je víceméně originál.

5 výrobků (i vyprodané)

FORMACE

KDO JE FORMACE? Formace je mladá česká značka designových papírenských výrobků, jejíž zakladatelkou je absolventka grafického designu Veronika Chasová.

10 výrobků (i vyprodané)
© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí