Zrní design shop
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

Seznam autorů

Vše A B C Č D E F G H CH I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž

SEND WITH FOX

Na přání a pohlednice musíte jít od lesa. Přestaňte tápat a sáhněte po české značce Send with fox.

17 výrobků (i vyprodané)

SHINEME

SHINEme je česká značka. Tvořím s tímto jménem přívěšky, náušnice a jiné krásné doplňky z mosazi a drahých kamenů, které umí zářit.

(i vyprodané)

SPRING STUDIO

Spring Studio je grafické studio zaměřující se na prémiové tiskoviny.

44 výrobků (i vyprodané)


SRDEČNÍ STŘEPY

Když se mi rozbil oblíbený hrníček po babičce,přemýšlela jsem co se střepy.A protože jsem měla dobrý základ ze sklářské školy,kde jsem se učila mimo jiné aj tiffany techniku,ocínovala jsem střep a výsledek se mi líbil.Aj nápad se mi líbil.Rozbité,oblíbené,nefunkčí..A já tomu mohla dát zase novou formu.No a pak jsem si udělala ještě kurz cínovaného šperku a pokračovala.Ale nebyla jsem spokojená,a měla blbý pocit vůči přírodě a vůči svému zdraví.Z cínování se mi dělal exém a z umývání chemíkálií z cínování se mi dělaly výčitky.Tak jsem hledala jinou techniku.A ted´to mám!Dřevo!S tím su spokojená.Baví mě hledat v lese zajímavé kousky dřeva.Do nich vsazuju vybroušené střepy,a nakonec ještě olivový olej:)Lepím to sice lepidlem na šperky,ale k přírodě je to o 98 procent šetrnější.A k mojí pokožce tež.No a tak to mě baví.

5 výrobků

STEHLÍK DESIGN

Pod značkou Stehlík naleznete produkty designéra Petra Stehlíka. Ve své dílně v Plzni tvoří jak z porcelánu, kovu i dalších materiálů.

54 výrobků (i vyprodané)

STELLION

Ilustrátorka a animátorka zaměřující se především na klasickou kreslenou a loutkovou animaci.

12 výrobků (i vyprodané)
© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí