Designový obchod Zrní
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

KUBEDESIGN

Produkty italského výrobce Kubedesign, které jsou převážně vyráběny z kartonové lepenky. Designová značka, která prezentuje moderní a funkční styl tvořený výhradně lepenkovým kartonem v harmonické kombinaci s ostatními materiály.

K výrobě se používá stoprocentně recyklovaný karton, který je navíc speciálně upravený tak, aby byl dostatečně stabilní a odolný. Promyšlené vrstvení materiálu a přesné vyřezávání tvarů přidává další plus tomuto neobvyklému řešení. Je tedy jedno, zda máte doma výrobek ze skla, papíru nebo dřeva. Vlastnosti novodobého kartonového nábytku jsou velice podobné.

Kartonová architektura do modelového prostoru. Ploché povrchy, z papíru, slepené s přírodními lepidly, žárlivě zahrnuje vrstvu vlnitého papíru ... a tady to máme: lepenku, materiál, který se arogantně tlačil jeho cestu do středu pozornosti ve světě designu. To se stále více stává hlavní akt v dočasných událostí, které nese na vrcholu této eko-stylu vlny v současné době prostupuje každý aspekt moderního životního stylu. Dnes, stávající nebo žijí s ohledem na životní prostředí se stal módní musíte mít, ale v jistém smyslu, ekologicky správné lepenka byla vždy v módě. Je 100% recyklovatelný a biologicky odbouratelný. Poskytuje nejen významnou ekonomickou úsporu, ale také impozantní snížení množství odpadu, který končí na našich skládkách. Dokonce i moderní lepidla jsou ekologicky udržitelné: pocházejí z kukuřice nebo bramborového škrobu. Vynikající inovace povýšit karton z jednoduchého obalového materiálu na produkt, který je odolný, vodotěsný a barevný, přetvořen v nádherné designové objekty.

Použitá lepenka je velmi univerzální, 100% recyklovatelná, voděodolná, izolační s ohně resistentní úpravou: s tímto materiálem se nám podařilo získat pro inspirací lampy Biancaneve,

Kontakt
© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí