Designový obchod Zrní
Katalog | Autoři | Zprávy | Kontakt
Pytlík

7DUB

Zuzana Sedmidubská narozená v r. 1983, studovala navrhování a modelovaní oděvů na SPŠT v Brně. Poté vystudovala VŠUP v Praze- ateliér Módní tvorby. Během studia absolvovala dvě zahraniční stáže: na textilní fakultě v Ljubljani ve Slovinsku a na fakultě Bellas artes v Granadě ve Španělsku. Mezi největší úspěchy patří výhra v soutěži Top Styl Designer na veletrhu Styl a Kabo v Brně.

Zuzana Sedmidubská tvoří od r. 2007 pod značkou 7dub dámské autorské oděvní kolekce. Vždy je pro ni důležitá atmosféra, která kolekci provází. Volně čerpá inspiraci z prostředí, které ji obklopuje. Ráda zapojuje do své tvorby motivy z cest a z přírody. Výsledkem je oděv, který hledá nové formy, pohrává si s tvaroslovím těla. Často asymetrický, aranžovaný, vytvořený z neobvyklého střihového řešení. Vedle svých tématicky laděných kolekcí se zabývá i zakázkovou tvorbou.

Nyní Zuzana pracuje a rozvíjí dále téma své nové kolekce Stripes. Tato kolekce je vytvořená pouze z pruhů, aby se maximálně využil celý materiál a kolekce byla bez odpadu. Převážná část oděvů je vyrobená z materiálů v BIO kvalitě.

Dalším projektem, jsou reflexní brože vytvořené z reflexních popruhů, korálků a plsti.

Kontakt
© 2010 Kulturní zařízení Valašského Meziříčí